O programie Wiedza Galeria olimpijczyk.TV Forum Partnerzy Kontakt
USP tenispolska
szukaj z Google

Kalendarz imprez

Najbliższe imprezy:

wszystkie wydarzenia wszystkie wydarzenia

Partnerzy i Patroni

 

Patronat Honorowy 

Patroni medialni

 

szukaj na stronie

Aktualności

W ostatni weekend Warszawa pokazała inny, zupełnie nowy świat tenisa. Podczas dwudniowego pikniku na Nowym Świecie w centrum stolicy udowodniliśmy, że w tenisa może grać każdy i wszędzie, nawet na środku ulicy.

Centralny trakt Warszawy został wyłączony z ruchu, a na zaimprowizowanych kortach tenisowych odbywały się mecze pokazowe. Ponadto każdy zainteresowany mógł zasięgnąć porady instruktora, uczestniczyć w grach i zabawach tenisowych oraz spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Celem imprezy TENIS NOWY ŚWIAT było zaprezentowanie mieszkańcom Warszawy jak przyjemnym, atrakcyjnym i łatwo dostępnym sportem jest tenis.

Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców stolicy. Kilkadziesiat tysięcy warszawiaków uczestniczyło czynnie i biernie w tym niezwykłym wydarzeniu odbywajacym sie po raz pierwszy w Warszawie.

TENIS NOWY ŚWIAT na pewno powróci jako cykliczny program promujacy aktywny wypoczynek. Do zobaczenia wkrótce na Nowym Świecie w Warszawie oraz innych miastach Polski!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia, które znajduja się tutaj.

Organizatorzy:

  • ABK Grupa - agencja komunikacji marketingowej
    www.abkgrupa.pl
  • Stowarzyszenie Kupców Nowy Świat
  • Urząd Dzielnicy Śródmieście

Partnerzy imprezy:

Szczegóły dotyczace projektu znajdują się na stronie www.tenisnowyswiat.pl.


powrót do archiwum powrót do archiwum